ANGLIČTINA PRO DĚTI
PŘIROZENĚ A HRAVĚ

You&Me 

Centrum pro děti a rodinu, Praha 10

ANGLIČTINA HELEN DORON
pro děti od 3 měsíců do 14 let

 

DĚTI SE MOHOU NAUČIT ANGLICKY
STEJNĚ PŘIROZENĚ A PLYNULE JAKO ČESKY

Angličtina Helen Doron je unikátní metoda výuky jazyka
přirozenou a hravou formou uznávaná po celém světě.

VÝUKA ANGLIČTINY PRO DĚTI

Lekce jsou založené na principech osvojování mateřského jazyka, dítě absorbuje rytmus, intonaci, gramatiku druhého (nikoli cizího!) jazyka tak lehce a přirozeně, jako se učí česky.

Helen Doron Early English je bezpřekladová metoda. Vytváří v mozku přímá spojení, současně zaměstnává celý mozek, tedy propojuje pravou a levou hemisféru. To umožňuje kombinování následujících funkcí: analytické a syntetické, logické a prostorové. Soustředí se na slova i melodii, jednotlivé hlásky i jazyk jako komplex. Angličtina s námi je zábavná, humor a chytlavé melodie se ukládají do paměti, a tak učení jde samo a je motivující, radostné a příjemné.

DĚTI JSOU GÉNIOVÉ ŘEČI

RODIČE O KURZECH

Metodu Helen Doron považuji za šťastný výběr mezi dalšími možnostmi výuky. Tyto lekce jsou pro nás kvalitně stráveným časem, z nichž syn odchází pobavený, nadšený a vždy o pár anglických slov či vět chytřejší... co víc dodat, jsme velice spokojení. CD s písničkami jsou příjemným doplňkem pro jízdu s dětmi v autě. Děkujeme!

Marikamáma od Daniela (5 let)

Cože? Angličtina pro děti od 3 měsíců? Vždyť to dítě nemluví ani česky, natož anglicky?!! S Bertou chodím na hodiny Helen Doron už skoro 3 roky. Počáteční rozpaky vystřídala závislost. Když se mi v práci protáhla schůzka a musela jsem poslat na hodinu s Berou chůvu, byla jsem pěkně rozladěná. V knihkupectvích se dívám po Nursery Rhymes a dokonce jsem se přistihla, že si pobrukuju v autě! To, že Berta začala mluvit česky i anglicky (až tedy začala mluvit), byl už jen příjemný vedlejší produkt celé závislosti. Takže See saw Margery Daw.... a Enjoy!!!

Janamáma od Berty (4 roky)

NÁŠ TÝM

Jsme specialisti na angličtinu pro děti vyškolení mezinárodně uznávanými kurzy metodiky Helen Doron Early English, milujeme práci s dětmi a nacházíme hluboký smysl v ranném setkávání se s dalšími jazyky nejen pro schopnost komunikovat, ale i pro rozvoj mozku, těla a dalších kompetencí.

Michaela Blahovcová
Michaela Blahovcová

Certifikovaná lektorka a koordinátorka Helen Doron, Montessori a Play Wisely, která dokáže naladit spolu s rodiči smyslové, pohybové a řečové dovednosti a přirozený potenciál dětí a umí si s nimi užít každodennost a poznávání.

Jana Koplíková
Jana Koplíková

Certifikovaná lektorka Helen Doron Early English, maminka s vlastními bohatými zkušenostmi v bilingvní výchově svého syna i jazykových skupinek, kreativní žena se spoustou nápadů, které dokáže s nadšením realizovat s dětmi.

Brad Howe
Brad Howe

Nadšený sportovec a baskeťák z Texasu, s pořádnou býčí párou a s hravou angličtinou pro děti i dospělé v rukávě. Učitel angličtiny a v Lesní školce.

KURZY PODLE VĚKU A POKROČILOSTI

 • Baby’s Best Start (4 - 18 měsíců)
  BBS je jedinečný kurz Helen Doron Early English k obohacení vztahu rodič - dítě v prvních měsících života dítěte. Děti a rodiče se společně naučí písničky, pohybové aktivity, rýmy, říkadla a spoustu teorie o vývojových stádiích v raném věku dítěte. Kurz plný lásky pro rozvoj všech smyslů Vašeho miminka!
 • It´s a Baby Dragon (1,5 - 3 roky)
  Děti a rodiče se společně naučí písničky, pohybové aktivity, rýmy a říkadla. Děti se učí mluvit lehce a přirozeně, stejně jako se učí mluvit svým rodným jazykem.
 • More English For Infants (2 - 4 roky)
  Jednotlivá slova až po jednoduché gramatické struktury: Naši malí si je zapamatují a porozumí jim již velmi dobře. Ve věku prvního poznávání řeči by se proto měly děti v tomto kurzu postupně naučit nová anglická slůvka a větné struktury. Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 450 slov. Kromě toho se stále více rozvíjí schopnost porozumět a vytvářet jednoduché větné struktury.
 • Fun With Fluppe (2 - 5 let)
  Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 2 až 5 let, vhodný pro studenty – začátečníky nebo jako pokračující kurz po Baby’s Best Start. Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení. Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 660 slov, osvojují si výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Kromě toho se stále více rozvíjí schopnost porozumět a vytvářet jednoduché větné struktury.
 • More Fun with Fluppe (3 - 6 let)
  More Fun with Flupe (MFWF) je nový nástavbový kurz určený dětem ve věku 3 až 6 let. Kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali kurz Fun with Flupe. More Fun with Flupe přináší dětem další příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým už známým kamarádům babičce Fix a chlupáčkovi Flupe a zcela novým postavičkám, se kterými se setkává v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod. Součástí kurzu je 26 písní, které dále podporují cílovou slovní zásobu a slovní spojení. Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 650 slov, učí se bezchybnou výslovnost a další větné skladby anglické věty.
 • English For All Children (5 - 10 let)
  English for All Children dětem zprostředkovává anglický jazyk pomocí mnoha oblíbených a známých dětských říkadel a tradičních anglických dětských písniček. Kurz výborně spolupracuje s požadavky učebních plánů na základních školách. Díky kurzu English for All Children získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu čítající cca. 950 slov. Vaše dítě porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností.
 • More English For All Children (5 - 10 let středně pokročilí)
  Tento nástavbový kurz je vytvořen pro děti se základními znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 5-10 lety. More English for All Children nejen zprostředkovává dětem anglický jazyk pomocí mnoha dětských říkadel a autentických anglických příběhů, ale také rozšiřuje jejich všeobecné znalosti - anglicky! Díky kurzu More English for All Children získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu cca. 925 slov. Vaše dítě bude umět samo tvořit anglické věty a aktivně mluvit.
 • Play On In English (5 - 10 let pokročilí)
  Kurz je určen pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 5 až 10 lety. Kurz Play On In English obsahuje velké množství rozmanitých her a příběhů k reprodukci. Tento kurz nabízí dětem s dobrými základními znalostmi rozšíření slovní zásoby a sebevědomé zacházení s anglickým jazykem. Díky kurzu Play On In English získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu v rozsahu okolo 1.050 slov. I v tomto kurzu může být jednou z alternetiv psaná angličtina.
 • Paul Ward's World (9 - 11 let)
  Paul Ward's World je dynamický a interaktivní nástavbový kurz pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 9-11 lety. Učební sada vytvořena speciálně pro čtvrťáky a páťáky předpokládá základní znalosti ve čtení a psaní anglického jazyka. Paul Ward's World nabízí velké množství rozmanitých komických příběhů a obrázkové slovní zásoby. Tento kurz zprostředkovává dětem se základními znalostmi anglického jazyka fakta o zemích a jejich kulturách a také rozšířenou slovní zásobu a stejně tak sebevědomé zacházení s anglickým jazykem. Díky kurzu Paul Ward's World si Vaše dítě vytvoří anglickou slovní zásobu čítající okolo 1.700 slov. Děti si prohloubí základní znalosti a budou tak optimálně připraveny na požadavky pokračujících škol.
 • Jump With Joey (4 - 7 let)
  Jump with Joey je nový kurz, který dětem přináší 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Milie. Děti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit. Díky kurzu Jump With Joey získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu čítající cca. 950 slov. Vaše dítě porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností.
 • Paul Ward Treasure (10 - 13 let)
  Kurz Paul Ward and the Treasure, je kurzem plným barev a hudby. Zapojuje fantazii a mnoho dalších smyslů, a tak v dětech zanechává hluboké vjemy a zážitky. kurz je plný zábavných aktivit a písní. Během tohoto kurzu se děti naučí přes 2000 slov a anglické gramatice ve struktuře, která je požadována k dosažení úrovně AJ podle sjednoceného evropského referenčního rámce.

TERMÍNY KURZŮ 

Kurzy otevíráme po celý rok. Pokud se vám nehodí nabízené časy, ozvěte se a my pro vás najdeme vhodný čas.

 • Baby’s Best Start (4 - 18 měsíců)
  čtvrtek 9:00
 • It´s a Baby Dragon (1,5 - 3 roky)
  čtvrtek 10:00
 • More English For Infants (2 - 4 roky)
  čtvrtek 9:00
 • Fun With Fluppe (2 - 5 let)
  úterý 16:00
 • More Fun with Fluppe (3 - 6 let)
  čtvrtek 9:00, úterý 14:00
 • English For All Children (5 - 10 let)
  úterý 15:00, středa 15:00
 • More English For All Children (5 - 10 let středně pokročilí)
  úterý 17:00, čtvrtek 17:00
 • Play On In English (5 - 10 let pokročilí)
  pondělí 16:00, středa 17:00
 • Paul Ward's World (9 - 11 let)
  pátek 15:00
 • Jump With Joey (4 - 7 let)
  pondělí 15:00
 • Paul Ward Treasure (10 - 13 let)
  čtvrtek 15:00

CENA KURZU

 • 12 900 Kč / 40 lekcí včetně materiálů a pomůcek

UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA

Chcete se přijít podívat, jak výuka probíhá a vyzkoušet si přístup lektora a metodiku v akci?
Napište nám a domluvíme spolu termín ukázkové hodiny zdarma.

8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT HELEN DORON ENGLISH

 • 1
  Přirozený a zábavný způsob výuky jazyka
 • 2
  Výuka od 3 měsíců navazuje do 14 let
 • 3
  Rozvoj myšlení a komunikace v druhém jazyce
 • 4
  Lekce plné zážitků, her, hudby a pohybu
 • 5
  Kvalifikovaní lektoři
 • 6
  Malé skupinky 4-8 dětí
 • 7
  Speciální výukové materiály
 • 8
  Prázdninové pobyty a příměstské tábory s angličtinou

MÁTE  OTÁZKY?
POTKEJME SE SPOLU...

...a můžeme si popovídat o všem, co vás zajímá o nás, aktivitách a přístupu k dětem v You&Me. Setkání může proběhnout osobně u nás, přes skype či telefon. Těším se na vás!

Zuzana Lumeen
zakladatelka You&Me

BONUS PRO RODIČE!
SDÍLENÁ KANCELÁŘ PŘÍMO V YOU&ME

Potřebujete v klidu pracovat a nechcete ztrácet čas v zácpách?
Můžete využívat naši sdílenou kancelář, kde najdete pracovní místo, wifi, kávu i čaj:-)