Muzeum ocelových figurín

Muzeum ocelových figurín je rozhodně super volba, kam zajít s dětmi, ačkoliv se může zdát opak pravdou. Ani se netřeba o téhle návštěvě dlouze rozepisovat, protože fotky mluví za vše.

Toto muzeum je jedinečné místo na světě, kde můžete najít sochy z recyklovaných kovových částí na jednom místě. Kovové figuríny jsou inspirovány postavami z pohádek, filmů, politiky, hudebními hvězdami, nejpopulárnějšími celebritami, zvířaty, a v neposlední řadě i hity automobilového průmyslu. Muzeum je rozděleno na přízemí, v němž jsou vystavována auta a motorky různých velikostí a na první patro se sochami všech možných pohádkových, komiksových a animovaných postav.

Přízemí Muzea Ocelových figurín

Je to místo, kde si děti můžou cokoliv a jakkoliv vyzkoušet, do všeho vlézt, osahat a taky je to místo, kde, ač děti nenasytně lítaly a zvědavě zakoušely všechno, co šlo, nikdy je nikdo neokřikl, nenapomenul, nepokáral, každý se jen tak s porozuměním a úsměvem díval !

A v neposlední řadě je to místo, kde si mohou splnit svůj sen…vyfotit se se svým komiksovým hrdinou, v představě řídit obrovskou motorku nebo držet v rukou světelný meč proslavený ze ságy Star Wars. Mimochodem tenhle zážitek jsem si nenechala ujít ani já 🙂 Kdo zná moudrost Star Wars, zákonitě zná „recept“ na spokojený život a meč je tady spojován právě s tímto receptem 😉

Děti si to naplno užívaly. Sednout si s klukama do džípu znamenalo rovnýma nohama skočit do světa, o kterém jsem neměla ani potuchy. Po tom nudném světě nás dospělých rázem nezbylo nic. Tento svět měl najednou jiný tvar, barvy a živost ! Životním cílem a posláním bylo co nejrychleji přeskakovat z auta do auta a zdolávat všelijaké nástrahy a hlavně vždycky za sebou zavřít dveře a uhánět rychlostí světla do další galaxie… 😀 A i holky si přišly na své !

Koukněte na webové stránky https://www.galleryofsteelfigures.com/cz a užíjte si fotky !

Komentáře
  • Novinky z první ruky

    Chcete mít přehled a dostávat horké novinky o tom, co se u nás děje a jaké chystáme akce? Nechte nám svůj e-mail a zůstaňme v kontaktu.

    Vaše osobní údaje budeme zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vložením e-mailu souhlasíte s tím, že budete dostávat informace o veškerých aktivitách You&Me (školka, tábory, kroužky, jarmarky atd.) formou e-mailu nebo cílené reklamy na Facebooku.
  • Nejnovější příspěvky